Back

Že si nedokážete představit, jak by mohla vypadat taková dílna čtení formou webináře? My ano. Naše semináře i webináře jsou interaktivní bez ohledu na formu.


KDO JSME?

Odborní konzultanti z Nakladatelství Fraus. Profesnímu rozvoji učitelů se věnujeme už více než 15 let. Za tu dobu jsme proškolili přes 36 000 pedagogů. Na našich kurzech se dozvíte, jak vyučovat pomocí metod obsažených v učebnicích Nakladatelství Fraus, budete mít možnost potkat se s jejich autory, kteří vám blíže vysvětlí, co je jejich záměrem. A nejen to, naše nabídka je mnohem pestřejší. Při jejím sestavování vycházíme z potřeb učitelů, sledujeme trendy a přicházíme s aktuálními tématy.

CO DĚLÁME?

Semináře, webináře, konference, letní školy, online kurzy

Počet účastníků je limitovaný a počítáme s jejich aktivním zapojením. Všichni dostanou možnost vyzkoušet si nové přístupy a metody na sobě samých ještě předtím, než je aplikují ve výuce. A vcítit se alespoň na chvíli do role žáků taky není k zahození.

Každoročně připravujeme konference pro elementaristy a češtináře. Panuje na nich srdečná atmosféra, získáte nejen spoustu zajímavých tipů do výuky, ale také chuť a elán vyzkoušet něco nového a neustále se zlepšovat.

Letní školy FRAUS jsou hitem. Kdo si neobsadí místo včas, má smůlu, volná místa mizí před očima. Ve spolupráci s osvědčenými lektory stavíme program, který přináší nové podněty do praxe. Letní škola je ale zároveň příležitostí načerpat před začátkem nového školního roku energii v příjemném prostředí a přátelské společnosti.

Na podzim roku 2020 jsme spustili vzdělávací portál www.modernivzdelavani.cz, který je vstupní branou do světa online kurzů. Jejich hlavní výhodou je flexibilita. Nemusíte nikam dojíždět, vzdělávání přijde za vámi. Navíc v čase, který si sami určíte. Není to geniální?

KDO STOJÍ ZA MODERNÍM VZDĚLÁVÁNÍM?