Back

Co jste o nás řekli?

Myšlenka online kurzu, kterého se člověk může plnohodnotně zúčastnit v kteroukoliv dobu, je dokonalá.

Vlastimil Novák

Ještě jednou mnohokrát děkuji za velice příjemný a inspirující online kurz. Je znát, že odvádíte spoustu kvalitní práce a chtěla bych Vám popřát hlavně spoustu příjemných a inspirativních lidí ve Vašem kolektivu i okolí.

Michaela Matušínská

Velice děkuji za tento formát konference a za možnost zhlédnout všechny připravené semináře i za zpřístupnění materiálů ke stažení. Velká poklona všem, kteří se na přípravě a na realizaci konference v podobě online kurzu podíleli.

Lucie Vtelenská

Moc děkuji za celý kurz. Mám podobné kurzy velmi ráda, protože ráda zavádím do své výuky novinky. Vzhledem k malému synovi ale nemohu dojíždět na celodenní či vícedenní kurzy a mohu volit pouze z online kurzů. Mnoho z nich je ale řešeno tak, že se zapínají v určitou hodinu a člověk musí před obrazovkou trávit veškerý čas. Proto mi styl tohoto kurzu tak moc vyhovuje a do budoucna bych uvítala informace o podobných kurzech, protože je nutné se posouvat dál.

Hana Dusílková

Moc děkuji všem, kdo se na přípravě kurzu podíleli. Vůbec se mi na to nechtělo koukat, ale nyní vidím, že to byl smysluplně a také příjemně, nenuceně strávený čas.

Kateřina Benešová

Velmi děkuji za mimořádné školení, které bylo každou minutu přínosem pro praxi!!!

Lenka Pechová

Velké poděkování lektorce a organizátorům, že i v tak složité době našli způsob, jak nám předat další cenné zkušenosti.

Šárka Petrásková

Online kurz s lektorem je vynikající záležitost! Odpadá cestování a suplování. Sama si mohu volit dobu, kdy mám klid si materiály procházet.

Hana Kurillová

Kurz si mohu spustit kdykoliv, nemusím žádat o volno, hledat a připravovat pro kolegy suplování. Navíc se mohu vracet znovu k věcem, které si chci víc zapamatovat nebo jsem zcela nepochopila.

Eva Nevěčná